Rotacinis stalas RS-1200

RS-1200

Jei norite nestabdyti gamybos linijos, kai darbuotojas nori atsikvėpti, turi papildomų darbų ar tiesiog nespėja atlikti darbo laiku, o produkcija kaupiasi gamybos linijoje. Nenorite samdyti papildomų darbuotojų tam, kad darbas vyktų greičiau ir be priekaištų. Jums reikalingas rotacinis stalas, kuris leidžia darbuotojui atsitraukti nuo įrenginio nestabdant gamybos proceso. Jei nesate tikri ar šis kaupimo įrenginys Jums naudingas, mes pateiksime keletą patarimų, kurie padės Jums apsispręsti. MB DIAC gali pasiūlyti patrauklia kaina įvairių funkcijų gamybinius stalus: padavimo, tarpinio kaupimo, galutinio kaupimo.

Privalumai:

  • mažas gendamumas
  • didelis našumas
  • paprasta konstrukcija
  • kompaktiškas dizainas

Į kokius veiksnius reikia atsižvelgti renkantis gamybinius stalus?

Renkantis rotacinį stalą, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Visų pirma, reikia įvertinti kokią apkrovą turi atlaikyti rotacinis stalas. Tai atliekama žinant produkto svorį ir kiek produkcijos gali susikaupti per tam tikrą laiko tarpą. Tarkime kol darbuotojas nustums prikrautą produkcijos vežimėlį iki produkcijos sandėliavimo vietų ir sugrįš atgal iki įrenginio.

Kitas veiksnys į kurį reikėtų atsižvelgti yra aplinka, kurioje naudojamas įrenginys. Jeigu aplinka yra agresyvi, joje daug drėgmės ir šilumos, įprastas metalas laikui bėgant pradeda rūdyti, tokiu atveju Jums reikia nerūdijančio plieno kaupimo įrenginio. Taip pat maisto, chemijos ar farmacijos pramonėje, reikalaujama, kad produktas neturėtų sąlyčio su juodu metalu.

Rotacinis stalas pramonėje naudojamas kaip padavimo arba kaupimo įrenginys. Stalui sukantis padėta produkcija gali būti tolygiai paduodama tolesnei gamybos linijai.

Taip pat rotacinis stalas gali būti naudojamas, kaip kaupimo/akumuliavimo įrenginys bet kuriame gamybos linijos etape. Dirbant tokiu principu su papildomomis paskirstymo lopetėlemis produkcija akumuliuojama kol atsilaisvina tolesni gamybos etapai. Kitu atveju naudojamas kaip elementarus kaupimo įrenginys linijos gale.

Trečiu atveju rotacinis stalas gali būti naudojamas, kaip nevienodus produkcijos kiekius paskirstantis įrenginys. Tokiu atveju rotacinis stalas įterptas gamybos linijoje tarp dviejų gamybos procesų, kuriuose produktas apdirbamas skirtingais greičiais. Rotacinis stalas gali tolygiai kaupti produkciją ir atsiradus poreikiui ją atiduoti. Arba atvirkščiai.

Rotacinį stalą galima suprogramuoti suktis nuolatos arba su stabtelėjimu reikiamais intarpais ir greičiais.

Gaminamas rotacinis stalas yra iš maistinio nerūdijančio plieno. Stalviršio paviršius yra šlifuotas, todėl yra lengvai nuvalomas ir trinties koeficientas su produktu yra mažas. Rotacinis stalas yra saugus prie jo dirbančiam darbuotojui. Standartinė paskirstyta apkrova 150kg., variklio galia 0.12kw. Stalo aukštis, plotis, sukimosi greitis gali būti koreguojami pagal kliento reikalavimus.

Scroll to Top